سه شنبه 06 تیر 1396

پایگاه خبرخوانی اِلیم

اخبار روز ایران و جهان به صورت لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری ها و منابع فارسی زبان

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06 تیر 1396 - 09:47


اخبار 24 ساعت اخیر : 1692 خبر / کل اخبار : 2158176
تبلیغات
موضوع : دسته بندی نشده
کد خبر : 3
به گزارش از الیم نقل از شفا آنلاین- عضو جامعه جراحان کشور درباره سریال"درحاشیه" گفت: به نظرم در این سریال حتی سرمایه گذارش هم مورد تمسخر واقع شده اما در هر صورت برای مردم سرگرمی است و نباید عده ای را از تماشای آن نیز محروم کرد.
تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 فروردین 1394 - 00:44
بازدید : 576
دکتر علی سیفی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شفا آنلاین بیان کرد: "در حاشیه" تنها یک سریال بوده ُاما بیمار واقعی به سمت پزشک واقعی می رود ما چرا باید با پخش این سریال از این موضوع بهراسیم.....؟ وی افزود : کسانی نسیت به این سریال واکنش نشان میدهند که ریگی به کفش هایشان هست .
 بخواهیم همه اقشار جامعه را نسبت به یکدیگر جدا سازیم باید یک خود پنهانی داشته باشیم. در حقیقت باید دید که مردم نسبت به این سریال چگونه قضاوت می کنند؟
جراح عمومی با اشاره به این که شاید با پخش این طنز مردم به سمت پزشک انتخابی خود گرایش یابند،افزود: خب طنز است و ما که نمی توانیم به عنوان پزشک از سازندگان طنز بخواهیم مجموعه ای باب مبل ما بسازنند.وی در پاسخ این که با ادامه پخش سریال"درحاشیه" موافق هستید یا نه، گفت: این سریال برای عده ای یک سرگرمی است پس چرا باید آنها را محروم کنیم. اگر دوست دارند تماشا کنند نباید سانسور کنیم .
سیفی خاطرنشان کرد: من نمی دانم که رسانه ها چرا تا این حد روی این موضوع مانور کرده اند. چرا روی دیگر سریال ها مانور نمی کنند؟ مگر می شود که همه چیز بر وفق مراد ما باشد؟ چون همه چیز در جهان هستی نسبی است پس معتقدم که نباید به این سریال واکنش نشان داد.

این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط
اخبار زندهپربازدیها